Zadzwoń do nas po wycenę!

Portfolio

Projekty i realizacje

Projekt tarasu — Wrocław

Zajmujemy się tworzeniem projektów tarasów we Wrocławiu. Specjaliści z Projekt Designe mają wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego tworzą przestrzenie, które cechują się funkcjonalnością oraz estetyką. Taras stanowi miejsce, w którym można się zrelaksować, spożywać wspólnie posiłki i celebrować wiosenno-letnie wieczory. Niekiedy jest także miejscem dziecięcych zabaw czy przestrzenią do sadzenia roślin.

Aby był komfortowy, warto zadbać o jego atrakcyjny i przemyślany wygląd. Odpowiednio zagospodarowany taras może stanowić przedłużenie salonu i być wykończony w dowolnym stylu. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu. Dotychczas realizowaliśmy zarówno projekty tarasów klasycznych, z drewnianymi elementami, które miały przytulny charakter, jak i te nowoczesne, które zawierały dużą ilość betonowych materiałów.

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, aby przestrzeń spełniała zarówno potrzeby estetyczne, jak i funkcjonalne jej użytkowników. Dzięki znajomości nowoczesnych i tradycyjnych rozwiązań doradzamy Inwestorom, w którym kierunku warto pójść i na jakie systemy warto się zdecydować, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt. Oferujemy kompleksowe usługi: przygotowanie projektów i wizualizacji, pomoc w doborze motywów przewodnich oraz nadzór nad wykonaniem projektu. Zapraszamy do współpracy.