Portfolio

Projekty i realizacje

Projekt pokoju dziecka — Wrocław

Tworzymy projekty pokojów dzieci we Wrocławiu, w których uwzględniamy potrzeby młodych ludzi odnośnie do zabawy, jak i nauki oraz rozwoju. Przede wszystkim zadbanie o to, aby przestrzeń dla dziecka była funkcjonalna i komfortowa jest szansą na to, aby zachęcić je do samodzielnej i bezpiecznej zabawy lub nauki. Maluchy często chcą spędzać wieczory, a nawet noce z rodzicami, ponieważ ich sypialnia jest dla nich ciekawa. Jeśli jednak zapewni się im pokój, który będzie azylem, zdecydowanie chętniej będą się w nim uczyć, spać i przebywać w ciągu dnia.

Z perspektywy dorosłego może się wydawać, że dziecięcy pokój powinien mieć praktyczny wymiar i zawierać łóżko, szafę na ubrania, biurko i trochę zabawek. Punkt widzenia dziecka jest odmienny: w pokoju ma być miło, przytulnie, a przede wszystkim pomieszczenia ma stanowić przestrzeń do zabawy i poznawania świata. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Projekty pokojów dziecka wykonywane w Projekt Designe łączą te obie wizje. Tworzymy wnętrza, w których znajdują się zarówno strefy do zabawy, relaksu, jak i edukacji.

Uwzględniamy zarówno wiek dzieci, jak i ich preferencje oraz sugestie rodziców, którzy najlepiej znają swoje pociechy. Pomagamy w optymalnym rozmieszczeniu mebli oraz w takim zorganizowaniu przestrzeni, w którym będzie łatwiej zadbać o porządek i uczyć młodych ludzi dobrych nawyków. Współpraca z nami może obejmować nie tylko projektowanie oraz wizualizację pomieszczeń, ale także pomoc w doborze kolorystyki czy motywów przewodnich oraz nadzór nad realizacją zlecenia. Na każdym etapie współpracy stawiamy na komunikację między nami a Inwestorami, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt wspólnych działań. Zapraszamy do współpracy.