Zadzwoń do nas po wycenę!

Portfolio

Projekty i realizacje

Projekty instytucje medyczne — Wrocław

Wykonujemy projekty instytucji medycznych we Wrocławiu. Wiele osób stawia na przemyślany projekt domu, który ma uwzględniać potrzeby wszystkich jego mieszkańców. To niezwykle ważne, ponieważ od tego zależy powodzenie całej inwestycji. Okazuje się jednak, że na kolejnych etapach optymalne rozstawienie instalacji jest równie ważne, co oddzielenie strefy dziennej od strefy sypialnianej.

Bez właściwie rozmieszczonej instalacji elektrycznej nie ma mowy o funkcjonalnym korzystaniu właściwie z żadnego pomieszczenia. Kiedy źródeł energii jest za mało w gabinecie, brakuje miejsca do podłączenia drukarki czy komputera. Gdy problem pojawia się w łazience, brakuje miejsca do podpięcia suszarki do włosów. Jedno czy dwa gniazda za mało w kuchni to z kolei problem z podpięciem ekspresu czy tostera.

Przemyślany projekt

Optymalne rozmieszczenie ilości gniazd oraz odległości pomiędzy nimi pomaga uniknąć przedłużaczy, które wyglądają nieestetycznie i niepotrzebnie zajmują miejsce. Projekt instalacji elektrycznej uwzględnia także oświetlenie, które jest niezwykle ważne w codziennym funkcjonowaniu — szczególnie w miesiącach jesiennych i zimowych. Zajmujemy się także projektowaniem tarasów. Specjaliści z Projekt Designe mają wiedzę techniczną odnośnie do realizacji tego rodzaju zleceń, dlatego warto powierzyć im wykonania przemyślanego projektu instalacji elektrycznej. Zadbają o dostosowanie mocy instalacji do urządzeń wykorzystywanych w mieszkaniu czy odpowiednią ilość obwodów. Zapraszamy do współpracy.